Yeni İş Fikirleri

Komisyonlu Satış Veren Butik Firmaları

Komisyonlu satış veren butik firmaları isimleri, bu firmalara başvurunun nasıl yapıldığı, komisyonlu satış işleminin nasıl yapıldığı inceledik.

komisyonlu satış yapılan butik firmaları ile çalışma sağlanarak, firmalara ait ürünlerin satışı gerçekleştirilip, gelir elde edilir. Öncelikle, bu firmalara ait telefon numaraları aranıp, komisyonlu satış yapılmak istendiği bildirilir. Aynı zamanda, butik firmaların web adreslerine kayıt olunarak, bu adresler üzerinden satışı yapılan ürünlerin insanlara tanıtımı ve satışı sağlanır. Satışlar üzerinden elde edilen komisyon değerleri ile gelir elde edilir. Komisyonlu satış veren butik firmaları isimleri, bu firmalara başvurunun nasıl yapıldığı, komisyonlu satış işleminin nasıl yapıldığı, alt başlıklardan öğrenilir.

Gelin birlikte inceleyelim.

Komisyonlu Satış Veren Butik Firmaları Listesi

komisyonlu satışlı butik firmaları sıralaması içerisinde yer alan firmaların ürünlerinin satışı yapılarak gelir elde etme olanağı sağlanır. Bu firmaların isimleri şu şekilde sıralanır:

 • Arya Butik,
 • Trend Bende, markası isimleri ile bilenen kuruluşlar, komisyonlu satış veren butik firmalarıdır.

Bu firmaların sahip olduğu destek hattı telefon numaraları aranıp, web adreslerine kayıt sağlanarak, komisyonlu satış işlemi yapmak için başvuru gerçekleştirilir.

Komisyonlu Satış Veren Butik Firmaları Arasından Arya Butik

Arya butik komisyonlu satış firması, web adresinde yer alan ürünlerin, kişiler tarafından satışının yapılmasına ve bu satış üzerinden sağlanan komisyon oranının kişilere, gelir olarak iletilmesine olanak sağlamaktadır. Arya Butik ile komisyonlu satış yapmak için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • Arya Butiğe ait, ‘’ 0552 362 08 55 ‘’ numarası aranır.
 • Telefona çıkan görevli kişiye isim ve soy isim bilgileri iletilip, markanın komisyonlu satış işlemlerini gerçekleştirmek istendiği iletilir.
 • Telefon yoluyla onay alındıktan sonra, telefonda konuşulan yetkili kişiye, satış yapacak kişiye ait Iban numarası iletilir. Daha sonra, butiğin web adresine üyelik sağlanmalıdır.
 • Telefonla onay alanlar, internet üzerinden, ‘’aryabutik.com/Uyeol.aspx ‘’ adresine giriş yaparlar.
 • Açılan sayfada yer alan boşluklara, ad, soy ad, e-posta adresi, cinsiyet, yaşanılan şehir, cep telefonu numarası, kişinin belirlediği bir şifre yazılıp, ‘’ üye ol’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu işlem ile kayıt tamamlanır. Komisyonlu satış veren butik firmaları ürünlerinin satışı için ilgili web adreslerine girilir. Şifre belirlemesi yapan ve komisyonlu satış için onay alan kişiler, İnternet üzerinden, ‘’aryabutik.com’’ adresine girerek, açılan sayfada görüntüledikleri ürünlerin satışını gerçekleştirerek, komisyonlu satış geliri elde ederler.

Arya Butik Komisyonlu Satışı Nasıl Yapılır?

Arya Butik ile komisyonlu satış yapmak için üst başlıkta yer alan işlemler gerçekleştirildikten sonra, butiğin resmi web adresine tekrar giriş sağlanmalıdır. Satış işlemi için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternet üzerinden, ‘’ aryabutik.com’’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfada yer alan ürünler, tercih edilen kişilere tanıtılır ve satış yapılacak kişi tarafından beğenilen ürün görselinin üzerine tıklanılır.
 • Tıklama ile açılan sayfada yer alan boşluktan beden seçimi yapılıp, ‘’ hemen al’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan sayfada yer alan boşluğa, ürünün satışının yapıldığı kişinin banka kartı numarası ve adres bilgileri yazılıp, ‘’ödeme yap’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile markanın ürününün satışı sağlanır. Satış sonrası, ‘’ 0552 362 08 55’’ numarası aranıp, komisyonlu satış işleminin gerçekleştirildiği, telefona çıkan yetkili kişiye bildirilir. Yetkili kişinin yönlendirmeleri sayesinde, satıştan elde edilen komisyon, telefon görüşmesi sırasında iletilen Iban numarasına teslim edilir.

Komisyonlu Satış Veren Butik Firmalarından Trend Bende

Trend Bende komisyonlu satış firması, web adresi üzerinde yer alan ürünlerinin satışının başka kişilerce yapılmasını ve bu işlem ile kişilerin gelir elde edebilmesini sağlar. Komisyonlu satış yapılan Trend Bende firmasına başvuru yapmak için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • Telefon ile ‘’ 0850 441 10 55’’ numarası aranır.
 • Telefona çıkan yetkili kişiye, firmanın komisyonlu satış işlemlerinin gerçekleştirilmek istendiği belirtilip, ad, soy ad bilgisi iletilir.
 • Telefon yolu ile komisyonlu satış işlemi için onay alınırsa, görevliye satış yapacak kişiye ait banka hesabı Iban numarası iletilir.
 • Telefon onayı alan kişiler, Trend Bende’nin web adresine üyelik yapmalıdır.
 • Üyelik için internetten. ‘’ trendbende.com/kullanici-kayit/ ‘’ adresine girilir.
 • Açılan sayfada yer alan boşluklara, ad, soy ad, doğum tarihi, cinsiyeti e-posta adresi ve kişinin kendi belirleyeceği şifreye ait bilgiler yazılıp, ‘’ üye ol’’ kutucuğuna tıklanır.

Adımlar ile üyelik ve başvuru tamamlanır. Daha sonra izlenecek aşamalar ile komisyonlu satış yapılarak gelir elde edilir. Komisyonlu satışın nasıl yapılacağı hakkında detaylar, alt başlıkta yer almaktadır.

Trend Bende Komisyonlu Satışı Nasıl Yapılır?

Trend bendeyle komisyonlu satış yapmak için markanın resmi web adresine giriş yapılmalıdır. İşlem için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • Komisyonlu satış için onay alan kişiler, internet yoluyla, ‘’ trendbende.com’’ adresine giriş yaparlar.
 • Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan, ‘’ giriş’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan sayfada yer alan boşluklara, üyelik sırasında belirlenen şifre ve e-posta adresi yazılıp, ‘’ giriş’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan sayfada ise ürünler görüntülenir. Bu ürünlerin tanıtımı sağlanıp, ürünlerin satışı gerçekleştirilir. Alıcı tarafından beğenilen ürün görselinin üstüne tıklanır.
 • Açılan sayfada yer alan boşlukların başlıklarından beden ve renk seçimi yapılıp, ‘’hemen al’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan sayfaya ise ürünü alacak kişiye ait adres bilgisi ve banka kartı numarası girilip, ‘’satın al’’ kutucuğuna tıklanır.

Adımlar ile satış işlemi tamamlanır. Satış işlemleri sonrası, komisyonlu satış veren butik firmaları tarafından, alıcıya ilişkin verilen adrese ürün kargo ile gönderilir. Satıştan elde edilen komisyon ise telefon yoluyla onay alan satıcının ilettiği Iban numarasına ait hesaba aktarılır.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tuğba koç
16 Temmuz 2020 21:55

merhaba şu anda mağazamızda 10 bin küsur ürün bulunuyor.hedefimiz yüz binlerce ürün seçeneğine ulaşarak daha fazla müşteriye ulaşmak ama bunun için sizin gibi bu işlerde ilerlemiş ve belli bir yer edinmiş kuruluşların bize destek olarak daha ileriye taşınmamıza katkıda bulunmasıdır.Her ne kadar küçük başlamış olsakta hedeflerimiz büyük ve sizinle çalışmayı çok isteriz.

Başa dön tuşu