Finans ve Banka

Binance Borsasına Üyelik Nasıl Olur?

Kripto paralara yatırım yapan pek çok kişi, özellikle son dönemde sermayelerini katlayarak arttırdı. Uzun süredir hayatımızda olsa da son zamanlarda çok daha popüler hale gelen kripto paralar, pek çok kişinin yüksek miktarlarda gelir elde edebilmesine imkan verdi. Herkes tarafından kolayca yapılabilen Binance üyelik işlemi ile başlayabileceğiniz kripto para ticareti ile uzun veya kısa vadeli, karlı yatırımlar yapabilmeniz mümkün.

Gate.io Kripto Para Borsasına Üye Ol %20 KOMİSYON İNDİRİMİ Kazan

Kripto para satın alabilmek için öncelikle bir borsada hesap açmanız gerekiyor. Sadece Binance değil, küresel çapta faaliyet gösteren pek çok borsada hesap açabilmek mümkün. Bu kripto para borsalarında, farklı coinler ile al – sat işlemleri yapılabiliyor. Yine aynı şekilde, uzun vadeli yatırımlar yapmak isteyenler için borsada cüzdan hizmeti de veriliyor.

binance üyelik

Kripto para almadan önce üye olacağınız borsanın güvenilir olduğundan emin olmanız fazlasıyla önemli. Binance, bu sektörde uzun süredir dünya çapında hizmet veriyor. Milyonlarca dolarlık işlem hacimlerine ulaşabilen bu borsada sorunsuz bir şekilde kripto para ticareti yapılabiliyor.

Türkiye’de de destek ekibi bulunan ve kullanıcılarına Türkçe dilinde destek verebilen Binance, en popüler kripto para siteleri arasında gösteriliyor. Binance giriş aşamasından yatırımlarınızın durumuna kadar detaylı ve açık bilgilendirme sunuyor.

Binance Üyelik İşlemi Herkese Açık

Binance hesap açma için herhangi bir özel şart gerekmiyor. Yetişkin herkesin hesap açabileceği bu sitede üyeliğinizin olması kripto para alışverişi için yeterli. Borsa, beta aşamasında hizmet verirken birkaç ay boyunca sadece davetiye ile üye kabul etse de şu an isteyen herkes, anında kayıt olabiliyor.

Binance hesap açma aşaması da fazlasıyla kolay. Sadece e-posta ve şifrenizi belirleyerek hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak, hesabınızı güvenceye almak için sadece e-posta değil aynı zamanda cep telefonunuzu da üyeliğinize tanımlamanız tavsiye ediliyor.

Binance üyelik işlemini tamamlamak yaklaşık olarak 10 dakika sürüyor. Kısa bir form dolduktan sonra otomatik olarak hesabınız açılıyor ve gerekli kimlik doğrulama süreçleri başlıyor.

Binance Üyeliği Anında Aktif Oluyor

Binance hesap açma aşamasını tamamladıktan sonra anında hesabınızı doğrulatmak için başvuru yapabilirsiniz. Yasa gereği ve kötüye kullanımları engellemek amacıyla kimlik doğrulaması yapılan borsada kimliğinizi onaylattıktan sonra hesabınızı hemen kullanabilirsiniz.

Kimlik doğrulama aşamasında, nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet gibi resmi bir evrak gerekiyor. Bu evrakın fotoğrafını çektikten sonra kendinize ait bir selfie ile birlikte borsaya iletmeniz isteniyor. Mobil uygulama üzerinden de yapılabilen kimlik doğrulama işlemi oldukça hızlı tamamlanıyor. İşlem sırasında, onay ekibinin talep etmesi halinde başka evraklara da ihtiyaç duyulabiliyor olsa da bu durum çok nadir görülüyor.

Hesabınızı Açar Açmaz Kripto Para Satın Almak Mümkün

Kripto para satın alarak yatırımlarınıza başlamak için Binance giriş sayfasından, hesabınıza erişmeniz yeterli. Kısa sürede onaylanan ve kimlik doğrulaması tamamlanan bir hesap ile anında coin satın almak için para yatırımı yapabilirsiniz.

Borsada birden fazla ödeme yöntemi bulunuyor. Türk Lirası olarak yatırım yapabileceğiniz gibi diğer borsalarda bulunan kripto paralarınızı da kolayca Binance hesabınıza transfer edebilmeniz mümkün. Borsaya yatırılan nakit paralar kısa sürede hesabınızda görünüyor, hızlı ve kolay bir şekilde coin satın almanıza imkan veriliyor.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu