Yeni İş Fikirleri

Az Maliyetli Bayilik Veren Firmalar

2020 yılı itibariyle düşük maliyetli şekilde bayilik veren firmalar ve az maliyetli bayilik veren firmaları sizler için mercek altına aldık.

Az maliyetli olarak bayilik veren firmalar listemizde düşük franchise bedeli ile bayilik alabileceğiniz sektörleri 2020 güncel konulara göre listeledik.

Az maliyetli sermaye ile birçok alanda iş yeri açılmaktadır. Firmaların sağladığı az maliyetli bayilik imkanı ile birçok sektörde iş kurabilmek oldukça kolay hale dönüşmektedir. Ayrıca bayilik veren firmalar, iş kurmak isteyen kişilerden aylık herhangi bir ücret talep etmeden bayilikler vermektedir. Böylece iş yeri açmak isteyen kişiler firmaların sunduğu destekler sayesinde iş sektörüne atılarak işlerini geliştirebilme şansına sahip olabilmektedir.

Bayilik Veren Firmalar

Çiğ Köfte Firmaları

Çiğ köfte işi ile uğraşan kişiler piyasada az maliyetle çok iş yapabilmektedir. Çiğ köfte firmaları, az maliyetle iş kurmak isteyen kişilere bayilik vererek piyasada işlerini ilerletme ve büyütme şansını vermektedir. Çiğ köfte dükkanının açılabilmesi için öncelikle dükkanın dekorasyon işleminin yapılması gerekmektedir. Bunun için çiğ köfte firmaları, isim ücreti istemeden dekorasyon için maliyeti 7-15 Bin TL değerinde verebilmektedir. Çiğ köfte dükkanını açmak isteyen kişiler, aylık ortalama 3-7 Bin TL değerinde kazanç elde edebilmektedir Aşağıda dekorasyon çeşidine göre çiğ köfte dükkanı açmak için çiğ köfte firmalarının verdiği maliyetlerin listesi yer almaktadır:

  • Cadde Konsepti: 100 Bin TL
  • Orta Konsept: 50 Bin TL
  • Küçük Dükkânlar: 20 Bin TL
  • Dekorasyonun İsteğe Ait Olduğu Durumlar: 10 Bin TL değerinde çiğ köfte dükkanı açmak için bayilik verilmektedir.

Daha önce sitede yer verdiğimiz Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar konusu inceleyebilirsiniz.

Kahve Firmaları

Kahve firmaları sayesinde az sermaye ve aylık isim ücreti ödemeden iş yerlerini kurmak isteyen kişiler hayallerini gerçekleştirebilmektedir.  Kahve dükkanı açabilmek için dekorasyon ücreti 10-30 Bin TL arasında verilmektedir. Kahve dükkanının dekorasyon fiyatının karşılanması bazen bayilik veren firmalar tarafından bazen de işletmeyi açacak kişiler tarafından karşılanmaktadır. Kahve dükkanı açacak işletme sahipleri aylık en az 3-10 Bin TL arasında kar elde edebilmektedir. Yıllık olarak ise yaklaşık 50 Bin TL değerinde kazanç elde edebilmektedirler.

Fransız Usulü Yapılan Krep Dükkanları

Değişik alanlarda iş kurmak isteyen kişilere bayilik veren firmalar oldukça fazladır.  Örneğin; Fransız usulü yapılan krep dükkanı açmak isteyen kişilere firmalar, 30- 100 Bin TL değerinde bayilik verebilmektedir. Bilinen bir bölgede veya semtte Fransız usulü yapılan krep dükkanı açmak isteyen kişiler, aylık ortalama 30-50 Bin TL değerinde kazanç elde edebilme imkanına sahip olmaktadır.

Çikolata Firmaları

Çikolata dükkanı açmak isteyen kişilere firmalar, ortalama 60 Bin TL değerinde bayilik vermektedir. Çikolata dükkanından aylık yaklaşık 10 Bin TL değerinde kar elde edilmektedir. Böylelikle çikolata satışlarıyla beraber çikolata dükkanı açan kişiler, yılda çok yüksek oranda kazançlar sağlayabilmektedir.

Tespih Dükkanları

Tespih dükkanı açmak isteyen kişilere firmalar, 100 Bin TL değerinde bayilik verebilmektedir. Tespih dükkanında aylık elde edilen kazanç yaklaşık 12.500 TL değerinde olabilmektedir. Böylelikle tespih firmalarının verdiği bayilik imkanları ile birlikte iş yeri açmak isteyen kişiler işlerini kurarak daha da geliştirip büyütebilme şansına sahip olabilmektedir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu