Finans ve Banka

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Listesi

Kefilsiz kredi veren bankalar listesinde güncel banka kampanyaları ile kefilsiz şartsız kredi veren 2021 güncel banka listesini bulabilirsiniz

Kefilsiz kredi veren bankalar hem kolay hem de kefilsiz şartsız kredi vererek özellikle işsizlere ve esnalara kolay kredi imkanı sunan bankalardır

Kefilsiz ve belgesiz kredi kullanımı, bankaların dijital kanallarından başvuru yapma durumunda mümkün oluyor. Makalemizde yer verdiğimiz bankalara; internet bankacılığı, mobil bankacılığı veya SMS ile başvuru yapılması halinde, kefilsiz kredinizi kullanabilirsiniz. Hazırlanan bu kredi kampanyaları, hızlı, kolay ve ek bir işlem yapmadan kredi başvurularının onaylanmasını amaçlıyor. Kefilsiz kredi veren bankalar 2021 yılı güncel listesi ve vatandaşlarda aranan şartları, yazımızın devamından inceleyebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Şartları Nelerdir?

Başvuruda bulunmak istediğiniz bankanın müşterisi olup olmamanız, kefilsiz kredinizi kullanımını etkilememektedir. Dijital ortamlardan yapılan başvurular değerlendirilir, uygun görülmesi halinde, şubeye gitmenize gerek kalmadan, paranız hemen hesabınıza yatırılır. Bankacılık sözleşmesi ise adresinize kurye ile ulaştırılır. Bankaların müşterilerine sunduğu bu fırsattan yararlanabilmeniz için gerekli şartlar şunlardır;

 • 18 yaşını doldurmuş olmak.
 • Kredi notu değerlendirildikten sonra riskli seviyede yer almamak.
 • İpotek verilmesi durumunda eş iznine dair belgeyi bankaya teslim etmek.
 • 360 ay konut kredisi ve 60 aydan yukarı ihtiyaç ve taşıt kredisi talebinde bulunmamış olmak.
 • Bankaya beyanında bulunulan gelirlerin resmi olarak geçerli sayılması.
 • Başvuru sahibinin idari takipten doğan riskli kredi sicilinin bulunmaması,
 • Kişilerin ödemekte olduğu kredi veya varsa kullandığı kredi kartı borçlarında gecikme olmaması gerekiyor.
 • Banka ürün ve hizmetlerinden ilk kez yararlanacak kişilerden ise gelir belgesi talep edilebilir.

Kefilsiz kredi veren bankalardan, en fazla aylık net gelirinizin yarısı taksit tutarı olacak şekilde hizmet alınabilir. Örneğin; aylık geliriniz 3.000 TL ise, taksitleriniz her ay en fazla 1.500 TL olabilir ve bu durumda 24 ay vadede 36.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Fakat belirttiğimiz tutar, kredi faizi ve vergileri de dahil edildiği en yüksek limittir. Bankanın krediye uyguladığı faiz oranı ve vergi tutarları da eklendiğinde, elinize geçecek net tutar daha düşük olacaktır.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri

Kefilsiz şartsız kredi veren bankaların büyük bir kısmı, kredi için kefil ya da ağır şartlar talep etmez. Anında ve kolay kredi veren bankalar şöyle sırlanmaktadır:

 • Aktif Bank
 • Akbank
 • QNB Finansbank
 • Odeabank
 • Enpara
 • ING Bank
 • TEB

Belirtilen bankaların tamamı online bankacılık hizmetleri üzerinden kredi vermektedir. Bankaların müşterisi olan kişiler, anında kredi başvurusu onaylandıktan hemen sonra krediyi kullanmaya başlayabilirler. Ancak banka müşterisi olmayan kişilerin, krediyi kullanıma açtırabilmesi için banka şubesine gitmesi ve gerekli evrakları teslim etmesi gerekir. İşsizlere kefilsiz kredi veren bankalar ve kefilsiz şartsız kredi veren bankalar listesi.

Aktif Bank Kefilsiz Kredi

Aktif Bank’ın N Kolay ürünü, 30.000 TL’ye kadar (3-36 a arası) kefilsiz kredinizi kullanmanızı sağlıyor. Başvurunuzu bankanın web sitesi üzerinden yaptığınızda, kredinizin onaylanması halinde, adınıza bir hesap açılır. Bankacılık sözleşmeniz adresinize kurye ile gönderilir. Tutar hesabınıza yatırıldığındaysa, anlaşmalı bankaların ATM’lerinden paranızı hemen çekebilir veya hesabınızdan internet bankacılığını kullanarak EFT yapabilirsiniz. Aktif Bank’ın müşterisi olmayanlar ise gerekli evrakları web sitesi üzerinden sisteme yükleyerek başvuru yapabiliyor. Aktif Bank N Kolay 2021 kredi faiz oranı ise %2,79’dur.

QNB Finansbank Kefilsiz Kredi

Kefilsiz ve belgesiz kredi hizmeti veren QNB Finansbank, müşterilerine %1,74 faiz oranından başlayan avantajlı bir kampanya sunuyor. Başvurularınızı internet bankacılığı, mobil bankacılık veya çağrı merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmayanlar ise QNB Finansbank web sitesi veya T.C. kimlik numaralarını 5030’a SMS atarak ön başvuru yapabilirler.

Akbank Kefilsiz Kredi

Kredim Akbank’ta hizmeti ile kredi başvurusunu Direkt internet veya mobilden yapanlar, 40.000 TL’ye kadar kefilsiz kredinizi kullanabiliyorsunuz. Bankanın web sitesi üzerinden kısa form doldurarak, müşteri temsilcisinin sizi aramasını da isteyebilirsiniz. Gerekli olması halinde ise Akbank gelir belgesi talep etmektedir. Akbank kredi faiz oranı aylık %2,06 seviyesindedir.

OdeaBank Kefilsiz Kredi

OdeaBank kolay kredi ile ihtiyaç anında krediye sahip olmak mümkün. Banka kredi verme şartları arasında müşterinin maaş bordrosuna da gerek duymamaktadır. Yalnızca müşterinin kredi notunun yüksek olmasına ve daha önce gerçekleştirdiği herhangi bir finansal işlemde kara listeye düşmemiş olmasına dikkat etmektedir. İnternet üzerinden de başvurabileceğiniz gelir belgesiz kredinin onaylanıp onaylanmayacağı OdeaBank şubelerinde belirleniyor. 60 aya kadar varan vadelerle %1,59 faiz oranlarıyla krediye sahip olmak için sadece T.C. kimlik belgeniz ile bu krediye başvuru sağlayabilirsiniz.

Enpara Kefilsiz Kredi

Tüm bankacılık işlemlerini şubesiz sağlayan Enpara’dan 36 ay vade ve 60.000 TL’ye kadar kefilsiz kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi notunuz riskli olmadığında,

 • 60 ay vade seçeneğinde %1,95 aylık faiz oranı,
 • 48 ay vade seçeneğinde %1,99 aylık faiz oranı,
 • 36 ay vade seçeneğinde %2,05 aylık faiz oranı,
 • 24 ay vade seçeneğinde %2,10 aylık faiz oranı,
 • 12 ay vade seçeneğinde %2,15 aylık faiz oranı uygulamaktadır.

ING Bank ile Kefilsiz Kredi

İNG Bank kefilsiz, evraksız kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızda sizlerde hiçbir evrak ve kefile ihtiyaç duymadan kredi sahibi olabilirsiniz. En fazla 100.00 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bu krediye aylık en düşük %0,99, en yüksek %1,13 faiz oranlarıyla ve 60 ay vade seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu İNG Bank internet sitesi üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Kefil talebinde bulunmayan bankanın İNG kredi kapsamında dikkate aldığı şey kredi notunuzdur. İNG Bank ile 3 ay ertelemeli olarak kefilsiz kolay kredi kullanım hakkına sahip olunabilmektedir.

CEPTETEB Kefilsiz Kredi

TEB kefilsiz kredi ve özellikleri ile ihtiyaç duyduğunuz krediye hiçbir koşul olmadan 50.000 TL’ye varan kredi seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Bankanın kendi sistemi olan www.cepteteb.com.tr adresinden başvurularınızı anında gerçekleştirip 3 dakika içerisinde bankadan geri dönüş alabilirsiniz. Aylık %0,95’den başlayan faiz oranlarıyla 60 aya kadar varan vade seçenekleriyle kefilsiz kolay kredi sahibi olmak çok kolaydır. Kredi başvuru sürecinde kredi notunuz banka tarafından incelenmektedir. Kredisi onaylanan müşterilerden tahsis ücreti alınmayıp kredi dâhilinde sigorta için kesinti yapılmaktadır.

Daha önce sitede yer verdiğimiz Devlet Destekli İşler Nelerdir? Devlet Destekli İş Nasıl Kurulur? içeriğini de inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu