Finans ve Banka

Vatan Bilgisayar Kredi Şartları, Hangi Ürünlere Uygulanıyor?

Vatan Bilgisayar kredi şartları ile müşterilerine ürün alma konusunda yardımcı olmaktadır. Vatan Bilgisayar üzerinden alacağınız kredili şartını sağlayan ürünlerde Fibabanka anlaşması ile müşterilerine faizsiz ödeme olanağı sağlıyor. Sunmuş olduğu kredi imkânı ile Vatan Bilgisayar müşterisi alışverişlerinde uzun taksit imkânları ile beraber faizsiz kredi imkânından da yararlanmaktadır. Vatan Bilgisayar müşterileri ürün satın almada bütçelerine uygun kredi imkânlarını sıklıkla kullanmaktadır. Fibabanka tarafından sağlanan Vatan Bilgisayar kredi imkânı sadece elektronik ürün alımlarında geçerli olmaktadır.

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu yapmak için müşterilerine hızlı ve kolay bir yol sunmuştur. Vatan Bilgisayar kredi imkânından faydalanmak için telefonunuz üzerinden 3422’ye Vatan yazıp boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazıp göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz SMS sonrası alacağınız onay mesajı ile Vatan Bilgisayar mağazalarına başvurarak istediğiniz ürün için kredi imkânı kullanmanız sağlanmaktadır. Kredi konusunda herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Fibabanka müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu iletebilir ve sorununuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Şartları

Vatan Bilgisayar kredi kullanımı için sunmuş olduğu şartlar şunlardır:

 • 18 yaşından büyük olmanız,
 • Kredi notunuzun risk bölgesinde olmaması,
 • Kredi alıcısının taksit ödemelerinde gecikme, icra, haciz gibi durumların olmaması,
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gibi şartlar istenmektedir.

Belirtilen kredi şartları Fibabanka tarafından istenmekte olup ödemelerin geç ödenmemesi, kredinin sağlıklı kullanılabilmesi için sunmuş olduğu şartlardır.

Vatan Bilgisayar Kredili Cep Telefonu

Vatan Bilgisayar kredili cep telefonu alımında müşterilerine uzun vadeli ve faizsiz ödeme olanağı sağlamaktadır. Vatan bilgisayar kredi sistemi elektronik ürün kategorisi içinde sınırlı tutulmaktadır. Vatan bilgisayar üzerinden alacağınız kredileri kullanabileceğiniz elektronik ürün olarak şuan da cep telefonu, bilgisayar ve tablet alımları için sınırlı tutmaktadır. Kredi başvurunuzun onaylanmasının ardından belirlenen kredi imkânı ile limitinizin yeterli olduğu telefon seçeneklerinden dilediğinizi alabilir ve uzun vade imkânları ile ödeyebilirsiniz. Sunmuş olduğu kredi imkânı 3.500 TL üzeri telefonlar için 3 aya kadar faizsiz vade seçeneği sunmaktadır.3.500 TL tutarı altında olan telefonlar için 12 ay vade seçeneği sunmaktadır. Örneğin kredi sistemine başvurdunuz ve onay mesajınızı almanız durumunda Vatan Bilgisayar şubesine gittiniz. Vatan Bilgisayar personeline kredi durumunuzu ileterek dolduracağınız form ile beraber kredi limitiniz Vatan Bilgisayar şubesinde 5-10 dakika içinde belirlenir ve kredi limitinize göre telefonlar sunulur. Kredi limitiniz doğrultusunda aldığınız telefonun tutarı 2.500 TL olması durumunda faizsiz 12 ay a varan vade imkânları size sunulur. Sunulan vade imkânlarından 10 ay vade imkânını seçmeniz halinde 250 TL taksitler halinde aylık olarak ödeme planınız oluşturulur. Belirlenen işlemleri onaylamanız halinde belirlediğiniz cep telefonunu satın alabilirsiniz.

[geo-post id=”4619″ label=”Önerilen Yazı”]

Vatan Bilgisayar Kredi Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar kredi ödemeleriniz için Fibabanka tarafından birçok ödeme imkanı sunulmuştur. Belirlenen kredi ödeme imkanları şu şekildedir:

 • Fibabanka mobil bankacılık üzerinden,
 • Fibabanka internet bankacılığı üzerinden,
 • Fibabanka ATM’lerinden,
 • Fibabanka şubelerinden,
 • Fibabanka müşteri hizmetleri aracılığı ile,
 • Fibabanka tarafından belirlenen krediniz için oluşturulan banka hesabına para transferi yaparak,
 • Vatan Bilgisayar mağazalarından kredi ödeme imkânı sağlamaktadır.

Mobil ve internet bankacılığı üzerinden hesabınıza giriş yaparak kredi ödemeleri sağlayabilirsiniz aynı zaman da Fibabanka ATM’lerinden kredi ödeme seçenekleri ile kimlik numaranız ve telefon numarası bilginizle kolayca yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredili Bilgisayar

Vatan Bilgisayar kredili bilgisayar alımlarında müşterilerine dilediği bilgisayarları almaları için uzun vade imkanı ile beraber faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. Fibabanka tarafından  Vatan Bilgisayar’ın sunmuş olduğu faizsiz kredi imkanı telefon alımları için 3.500 TL limit üstü için 3 ay vade ile sınırlarken bilgisayar alımlarında en fazla 6 ay vade ile sınırlamaktadır. Vatan Bilgisayar üzerinden alacağınız bilgisayar kredisi için yapmanız gereken cep telefonunuz üzerinden 3422’ye Vatan yazıp boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazıp göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz SMS sonrası alacağınız onay mesajı ile Vatan Bilgisayar mağazalarına başvurmanız gerekmektedir. Vatan Bilgisayar mağazalarında size yardımcı olacak satış temsilcisini kredi durumunuz hakkında bilgilendirerek kredi limitinizi öğrenebilirsiniz. Vatan Bilgisayar kredi limitine göre istediğiniz bilgisayara sahip olabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz bilgisayar için kullandığınız kredi taksitlerini en az 2 ay, en fazla 6 ay şeklinde taksitlendirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu