Direkt BağlanmaFinans ve Banka

Vakıfbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma, bankanın müşteri hizmetleri ile irtibat kurulduktan sonra iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Vakıfbank müşteri hizmetleri, banka şubelerinden ve internet bankacılığından gerçekleştirebileceğiniz pek çok farklı işlemi kısa sürede gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır. Ancak müşteri hizmetleri menüsünden uygun işlemi seçmeniz ve müşteri temsilcisine ihtiyaç duyulmadan sesli yanıt sistemi kullanılarak yapılabilecek işlemleri tuşlama yaparak gerçekleştirmeniz talep edilmektedir. Bu nedenle pek çok Vakıfbank müşterisi, müşteri temsilcisiyle irtibat kurma konusunda sıkıntı yaşamaktadır.

Vakıfbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemleri, bankanın çağrı merkezi elemanlarıyla kısa süre içerisinde irtibat kurmak için kullanabileceğiniz yöntemlerdir.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Vakıfbank çağrı merkezi görevlisine direkt bağlanma işlemini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Her iki yöntem için de öncelikle bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasının tuşlanması gerekmektedir. Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradıktan sonra direkt bağlanma için izlemeniz gereken ilk yöntem şu şekildedir:

  • Öncelikle kimlik doğrulaması yapılacaktır.
  • Ardından yönlendirilmiş olduğunuz menüde 2’yi tuşlamanız gerekmektedir.
  • Ardından tekrar 2’yi ve beklemeden 7’yi tuşlamanız gerekecektir.

Kısa süre içerisinde Vakıfbank direk bağlanma işleminiz gerçekleştirilmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı İşlemleri Direk Bağlanma

Vakıfbank kart işlemleri hızlı bağlanma için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise şu şekildedir:

  • Öncelikle kimlik doğrulaması yapılacaktır.
  • Ardından yönlendirilmiş olduğunuz menüden 2’yi tuşlamanız gerekmektedir.
  • Bu işlem ardından yönlendirilmenizin sağlandığı yeni menüden 0’ı tuşlamanız gerekmektedir.
  • Kısa süre içerisinde sistem tarafından müşteri temsilcisi ile irtibat kurmanız sağlanacaktır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıfbank telefon bankacılığı irtibat numarası yurt içi aramaları için şu şekilde belirlenmiştir:

  • 0 850 222 07 24

Bankanın yurt dışı müşteri hizmetleri irtibat numarası ise şu şekildedir:

  • 00 90 850 222 07 24

Vakıfbank müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir. Bankanın canlı destek hattı da bulunmaktadır. Bu hat ile hem işitme engelli banka müşterilerinin işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlamak, hem de online destek kanalı oluşturmak amaçlanmıştır.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Canlı Destek Hattı

Vakıfbank canlı irtibat hattı, bankanın müşteri temsilcileriyle online olarak irtibat kullanabileceğiniz bir kanaldır. Canlı destek hattı müşteri temsilcisiyle görüşme sağlamak için öncelikle Vakıfbank resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bankanın resmi internet sitesinin sağ alt köşesinde “Canlı Destek Hattı” sekmesi bulunmaktadır. Bu sekmeye tıkladıktan sonra Vakıfbank direk bağlanma sağlanabilmesi için kimlik bilgileriniz talep edilmektedir. Bu talep, tıpkı Vakıfbank telefon kanalında olduğu gibi bankanın bilgilerinizi görüntüleyerek işlemlerinize yardımcı olmak içindir. Sisteme isim soy isim, T.C. kimlik numarası ve müşteri temsilcisiyle görüşmek istediğiniz konu gibi bazı temel bilgilerinizi girdikten sonra “Görüşme Başlat” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Kısa süre içerisinde müşteri temsilcisiyle irtibat kurmanız sağlanmaktadır. Bankanın diğer kanallarında olduğu gibi bu kanaldan da yapacağınız işlemler kayıt altına alınmaktadır.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu