Girişimcilik

Toros Bayilik Başvurusu

Tekfen Holding, güvenirlik, kalite ve dürüst çalışma prensiplerini benimseyen bir gruptur. 1956 yılında Feyyaz Berker, Necati Akçağlılar ve Nihat Gökyiğit’in bir araya gelerek kurduğu holding birçok sektörde profesyonel hizmet sunmaktadır. Türk iş hayatında saygın bir konuma sahiptir. Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tekfen Tarımsal Sanayi Grubu’nun çatı şirketidir. 1974 yılında kurulan firma 1981 yılında gübre üretimine başlamıştır. Kurulduğu günden beri Türk çiftçisine kalite ve verimi arttırmak amacıyla tarımsal ürünler sunan şirket birçok iş kaleminde yer alsa da temel olarak gübre üretimi konusunda önemli bir yere sahiptir. Toros Bayilik Başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız öncelikle şirketin başvuru şartlarını eksiksiz yerine getirmeli, ardından gerekli eğitimleri almalı ve uygun görülürse gerekli ücreti ödedikten sonra bayilik alabilmektedir.

Toros Tarım Bayilik Başvurusu Şartları Nelerdir ?

Toros Bayilik Başvurusu şartlarını öğrenmek için öncelikle bir adet başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu başvuruyu ilgili kurumun internet sitesinde bayilik başvurusu isimli sekmeden gerçekleştirebilirsiniz. Eğer başvurunuz uygun görülürse firma sizi uygun bir tarihte mülakat için çağıracaktır. Daha sonra gerekli eğitimler verilecek ve sözleşme imzalayarak istediğiniz bayiliğe kavuşabileceksiniz.

Bayilik Nasıl Alınır

Öncelikle bayilik almanın gerekliliklerini bilmeniz gerekmektedir. Toros  Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş bayilik hizmeti veren büyük bir firmadır. Bayilik almak isteyen vatandaşlardan bir dizi belge ve yeterlilik talep etmektedir. Öncelikle internet sitesinde bulunan formu doldurmalı ve mülakata çağrılmanız gerekmektedir. Bu ilk aşama olmakla beraber en önemli aşamalardan biridir. İhtiyaç görülen alanlarda size gerekli eğitimlere verecek ve bayi olmak için hazır konuma getireceklerdir. Daha sonra sözleşmeler imzalanır ve imzalar atıldıktan sonra resmi olarak bayilik süreciniz sonuçlanmış olacaktır.

Bayilerin Sahip Olması Gereken Vizyon

Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş faaliyet göstermekte olduğu tarımsal sanayi sektörü içerisinde Türkiye’nin önde gelen firması olmak, sektörü yönlendiren atılımlar yapmak ve her daim müşteri memnuniyetini sağlayacak profesyonel hizmetler vermeyi hedeflemektedir. Aynı vizyonu bayilik alan şahıslardan da beklemektedir. Bayilerini sahip olduğu vizyon ve misyona göre eğitmekte, onlardan da aynı derece hassasiyet beklemektedir. Firma genel olarak müşterilerine çok değer vermektedir ve bu doğrultuda da bir dizi politikaları benimsemektedir. Bayilerin de bu konuda çok hassas olmalarını beklemekte ve müşterilerinin hakkını korumalarını istemektedirler. Eğer gerekli şartları sağlarsanız siz de prosedürleri yerine getirdikten sonra Toros A.Ş için bayilik hizmeti sunabilirsiniz. Başvuru için TIKLAYINIZ.

 

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu