Güncel Konular

Telefonla Bireysel Emeklilik İptal Etme

Telefonla BES iptal etme hizmeti her banka tarafından sunulmaktadır. Bireysel emeklilik iptal edebilmek için telefon numaralarını sizler için derledik.

Telefonla BES iptal etme hizmeti her banka tarafından sunulmaktadır. Özellikle bazı gruplardaki SGK çalışanlarının zorunlu olarak bireysel emeklilik sistemine kayıt edilmeleri bu hizmete talebi arttırmıştır. Esasında bireysel emeklilik sistemi oldukça avantajlı bir hizmettir. Çünkü sisteme yatırılan her taksite %25 devlet katkısı eklenmektedir. Fakat her ay %3’lük kesinti yapılması sebebiyle çok tercih edilen bir hizmet değildir. Bu sebeple bireysel emeklilik iptal işlemi yapmak isteyenler bu işlemi nasıl yapabileceklerini merak etmektedir. Bireysel emeklilik sisteminden çıkarak kesinti yapılan paranızın iade edilmesini sağlamak için bireysel emeklilik hizmeti aldığınız bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Halkbank Bireysel Emeklilik İptali

Türkiye Halk Bankası bireysel emeklilik sistemine kayıt olduysanız ve bu sistemden çıkmak istiyorsanız, Halk Emeklilik müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Halk Emeklilik Müşteri hizmetleri ile irtibat kurabileceğiniz iki numara bulunmaktadır. Bireysel müşterilerin Halk Emeklilik ile irtibat kurabileceği telefonu numarası şu şekildedir:

  • 0850 840 00

Halk Emeklilik kurumsal müşterilerinin müşteri hizmetleri ile irtibat kurabileceği telefon numarası ise şu şekildedir:

  • 0850 800 44 01

Halk Emeklilik müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermemektedir. Müşteri hizmetleri çalışma saatleri hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için 08.00- 18.00 arasıdır.

Vakıfbank Bireysel Emeklilik İptali

Vakıfbank BES emeklilik iptal işlemi bankanın müşteri hizmetleri ile irtibat kurularak gerçekleştirilebilmektedir. Fakat bunun için irtibat kurmanız gereken müşteri hizmetleri Vakıfbank genel müşteri hizmetleri değil, Vakıf Emeklilik hizmeti için oluşturulmuş müşteri hizmetleridir. Bireysel emeklilik iptali için irtibat kurmanız gereken müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekildedir:

  • 0850 222 9237

Odeabank Telefonla BES İptali

Odeabank bireysel emeklilik sistemi telefonla iptal işlemi için müşteri hizmetlerinin aranması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekildedir:

  • 444 8 444

Akbank Bireysel Emeklilik İptal Etme

Akbank bireysel emeklilik telefonla iptal etme işlemi için banka ile veya Avivasa ile irtibat kurabilmektesiniz. Bireysel emeklilik iptali için arayabileceğiniz telefon numaraları şu şekildedir:

  • Akbank müşteri hizmetleri: 444 25 25
  • Avivasa müşteri hizmetleri: 444 11 11

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik İptal Etme

QNB Finansbank telefonla BES iptali için irtibat kurabileceğiniz telefon bankacılığı irtibat numarası şu şekildedir:

  • 0850 222 09 00

Bankanın müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Garanti BES İptali Telefon Numarası

Garanti BBVA bireysel emeklilik sistemi çıkışı telefonla yapılabilen bir işlemdir. Banka müşterilerine kolaylık sağlamak adına yalnızca telefondan değil, internet bankacılığı üzerinden de sözleşmeden ayrılma hizmeti sunmaktadır. Yine de özellikle zorunlu olarak sisteme dahil olan kişiler çok daha pratik olması sebebiyle telefon bankacılığını tercih etmektedir. Garanti BES iptali sesli yanıt sistemi üzerinden gerçekleştirilen bir işlemdir. Garanti Emeklilik bireysel emeklilik sistemini iptal etmek için irtibat kurmanız gereken bireysel müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekildedir:

  • 444 0336

Ziraat Emeklilik Telefonla Bes İptali

Ziraat Bankası bireysel emeklilik sistemi iptali telefonla yapmak için Ziraat Emeklilik müşteri hizmetleri ile irtibat kurmanız gerekmektedir. Ziraat Emeklilik müşteri hizmetleri irtibat numarası şu şekildedir:

  • 0850 222 97 00

Müşteri hizmetleri hafta içi 09.00- 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İş Bankası Bireysel Emeklilik Telefonla İptal Etme

Türkiye İş Bankası bireysel emeklilik sistemi telefon ile iptal işlemleri için bankanın müşteri hizmetleri ile irtibat kurulması gerekmektedir. Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İş Bankası bireysel emeklilik iptal etme işlemi için irtibat kurmanız gereken müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekildedir:

  • 0850 724 07 24

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu