Finans ve Banka

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2021

Şubeye gitmeden kredi çekmek ve o hizmeti alabilmek için şartları sağlamak adına yapmanız gerekenler bankaların internet bankacılığı sayfalarındadır.

2021 yılında şubeye gitmeden kredi çekmek, internet bankacılığı sayesinde mümkündür. Bankalar tarafından mobil bankacılık ve internet bankacılığı kapsamında kullanıma sunulan hizmet sayesinde, şubelere krediyi onaylatmak dahil banka kredileri  konulu hiçbir işlem için gitmeye gerek kalmamıştır.

Akbank 5 Dakikada Şubeye Gitmeden Kredi

5 dakikada kredi talebi alan Akbank, herhangi bir belge ibrazında bulunmadan 20.000 TL ‘ye kadar kredi vermektedir. 36 aya varan vadelerle verilen bu kredi, Akbank online başvuruları içinde yer almaktadır. Bu krediye başvurmak için kullanılacak yöntemler şunlardır:

  • Akbank Direkt İnternet Uygulaması
  • Akbank Direkt Mobil Bankacılık
  • Akbank İnternet Sitesi

Bu 3 yöntem ile yapılacak başvuruların birinin reddedilmesi halinde kişi, diğer yöntemleri denememelidir. Bu, başvuru yapan kişinin kredi notunu aşağı çeker. Bunun yerine Akbank Direkt Kredi formu doldurularak gönderilebilmektedir. Eğer Akbank Direkt mobil uygulaması kullanılıyorsa, şifre girilip sayfa açıldığında zaten ortada kırmızı bir yazı ile Kredi Kullanmak İster Misiniz butonu görülecektir. Buraya tıklanarak verilecek form doldurulur. Aşamalı olarak doldurulan form bitip gönderildikten 5 dakika sonra kullanılan cep telefonuna kredi için onay ya da ret cevabı gelecektir. Onay gelmesi halinde başvurana bir form gönderilecek, formun okunup en alttaki ONAY yazısına tıklanması istenecektir. Böylece doldurulan form, şubelerde imzalanan belgelerin yerine geçer ve kişinin şubeye gitmesine herek kalmaz. Kredi miktarı ve vadesini de seçeceğiniz formun sonunda, miktarın yatacağı hesabı belirtmeniz istenecektir. Akbank hesaplarınızdan birini işaretleyerek paranızı buradan çekebilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Kredi

Şubeye gitmeden Garanti Bankası’ndan kredi çekmek için Garanti Cep uygulamasını kullanıyor olmak gereklidir. Banka, %1,29 faiz oranları ile online kredi vermektedir. Ayrıca bankanın bir prensibi gereği, kredi miktarı arttıkça faiz oranı düşer. Örneğin 75.000 TL olan kredide faiz oranı %2,59 iken, 10.000 TL kredide faiz oranı %2,67’ye çıkar.

Örnek bir ödeme planına bakacak olursa, Garanti Bankası’ndan alınacak 10.000 TL’lik banka kredisi için 36 ay vade istenirse, aylık ödeme faiz dahil 472 TL olacaktır. Masraflar hariç ödenecek tutar 16.995 TL’ye tekabül eder.

Banka, 60 ay vade imkanıyla 20.000 TL’ye kadar online kredi imkanı sunmaktadır. Bunun için sadece T.C. kimlik numarası, gelir beyanı ve aylık kazancın belirtilmesi gereklidir. Bunun dışında online olarak sizden herhangi bir belge istenmez ve onay işlemi de e- imzalar yardımıyla internet üzerinden yapılır.

Devlet Destekli Hibe Kredisi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi Şubeye Gitmeden Kredi

Şubeye gitmeden Yapı Kredi Bankası’ndan kredi çekmek için Yapı Kredi İnternet Bankacılığı ve Yapı Kredi Mobil Bankacılık hizmetleri kullanılmalıdır. Yapı Kredi bankası şubesiz kredilerin miktarı en fazla 10.000 TL olabilmektedir. Faiz oranları %1,27 olan kredilerde, kredi miktarı arttıkça faiz oranları düşmektedir.

Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayanlar için de online başvuru hizmeti verilmektedir. Bunun için Yapı Kredi müşteri hizmetleri 444 0 444 numaralı telefon aranarak kedi talebi için sisteme giriş yapılması istenmelidir.

Yapı Kredi Bankası’ndan alınacak kredide örnek ödeme planı şu şekildedir: 10.000 TL için ayda gelecek faiz %2,76’dır. 36 ay vade yapılması halinde ayda 479 TL ödenecektir. Masraflar hariç geri ödeme tutarı 17.315 TL olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi

İnternet üzerinden QNB Finansbank kredisi alırken, en fazla alınabilecek miktar 30.000 TL’dir. Faiz oranları %1,26 olan bankanın sağlayabileceği en fazla vade kolaylığı 36 aydır. Bunun için kullanılabilecek kanallar şöyle sıralanabilir:

  • QNB Finansbank internet bankacılığı
  • QNB Finansbank mobil bankacılık
  • QNB Finansbank online kredi başvurusu

Bank Pozitif Online Şubeye Gitmeden Kredi

Bank Pozitif ile internet üzerinden kredi almak için yalnızca bankanın internet sitesindeki formu doldurmak yeterlidir. Banka yetkilileri gerekirse evinize kadar gelerek sorunu çözecektir. Bankanın en fazla vereceği banka kredisi miktarı 10.000 TL iken, vade miktarı ise 36 aydır.

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar 2021 konulu yazımızda en kolay şekilde kredi veren bankaları listeledik.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu