Finans ve Banka

Kredi Kartı Borçlarını Tek Bir Yerde Toplama

Kredi kartı borçlarını tek bir yerde toplamak borçların daha kolay ödenmesi için vatandaşlara rahatlık sağlar. Kredi kartı borçlarını tek bir yerde toplamak isterseniz, yapılandırma için farklı bankalardan kredi çekebilirsiniz. Düşük faiz oranları ile borç kapama kredilerini kolay bir şekilde geri ödeyebilirsiniz. Krediye başvuru yapabileceğiniz bankaların başında Vakıfbank, Ziraat bankası, Finansbak ve Şekerbank gelmektedir. Bu sene, devlet bankalarının da borç kapatma için kredi desteği sunmaları bekleniyor.

Kimler Borç Kapatma Kredisi Alabilir?

Borç kapatma kredisi alabilecek kişiler kredi notu riskli aralıkta yer almayan ve 18 yaşın üzerindeki insanlardır. Öncelikle kredi kartı yapılandırması ve kredi kartı borcu kapatma kredisinin aynı şeyler olmadığını bilmek gerekir. Borç kapatma kredileri bankalar tarafından verilir ve bir nevi ihtiyaç kredisi olarak ele alınabilirler. Borç yapılandırma işleminde ise, icraya gitmiş ya da ödenmemiş borçların uygun faiz oranları ile birlikte bankaya transfer edilmesi işlemine denir. Kişilerin borç kapatma kredisi alabilmeleri için belli şart ve özellikleri sağlamış olmaları gerekmektedir. Eğer bankaların kara listesine girmek istemezseniz ve uygun faiz oranlarından faydalanarak kredi kullanmak isterseniz mutlaka bu kredi türünden faydalanın.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank borç transferi kredisi sayesinde borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Bu krediyi kullanan kişiler diğer bankalara yapacakları para transferlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirler. Diğer bankalara ya da QNB Finansbank’a borcunuz varsa bu kredi türünden faydalanabilirsiniz. Ek hesaplar bankanın borç transferi kredisi kapsamında değerlendirilmez. Eğer farklı bankalara para transferi yapacaksanız, bir sonraki günü beklemeniz gerekmektedir. Eğer kredi kartı borcunuz için borç transferi kredisinden faydalanıyorsanız ek bir işlem yapmanıza gerek yok. Fakat kredi borçları için bankalar ile iletişime geçmelisiniz. Kredi borç transferi için telefonlarınızdan TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030 a kısa mesaj gönderin.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi Örnek Hesaplaması Nasıl Olur?

QNB Finansbank borç transferi kredisi için örnek hesaplama farklı aylık faiz oranlarına göre yapılmıştır. 10 bin TL değerinde kredi kullandığınız zaman ayda 0,99 faiz oranından ve 60 ay vade süresinden ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 234 TL olacaktır. 10 bin TL değerinde kredi kullandığınız zaman ayda 1,34 faiz oranından ve 60 ay vade süresinden ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 261 TL olacaktır. 10 bin TL değerinde kredi kullandığınız zaman ayda 1,96 faiz oranından ve 60 ay vade süresinden ödemeniz gereken aylık taksit tutarı 313 TL olacaktır.

Şekerbank Borç Transferi Kredisi

Şekerbank borç transferi kredisi ile bireysel kredi, kredili mevduat hesabı ve kredi kartlarınıza ait olan borçlarınızı kapatarak rahat bir nefes alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka aylık eko paketine sahip olmaları gerekir Kredi kapsamında 60 ay vadeden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kredi kullanan kişilerden 500 TL değerinde kredi tahsis ücreti temin edilir. Faiz oranı şu an yüzde 1,39 olsa da, kredi başvurusu yapmadan önce güncel kredi faiz oranının kaç olduğunu öğrenmekte fayda var. Bankanın sunduğu avantaj sayesinde 100 bin TL’nin üzerinde kredi çekebilirsiniz. Müşteri durumuna göre banka müşterilerinden ek belge talep ederek kefil ya da teminat isteyebilir. Kredi kartı borcu transferi kredisi için başvuru yapmak isterseniz yanınızda TC kimlik belgeniz, gelir belgeniz, ikametgah belgeniz ve bankanın kendisinden alabileceğiniz kredi başvuru formunun remin edilmesi gerekir.  Başvuruyu bankanın size en yakın olan şubesinden kısa süre içinde kolayca yapabilirsiniz. Başvuru evraklarında hiçbir eksik olmaması gerekir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu