Güncel Konular

Komisyonlu Satış Yapan Firmalar

2021 yılında da komisyonlu satış yapan firmalar arasında;

  • Arya Butik Firması
  • Fulyan Firması
  • Haydi Giy Firması
  • Trend Bende Firması yer almaktadır.

Komisyonlu satış yapan firmalar sayesinde evden internet aracılığı ile para kazanmak mümkün hale gelmiştir. Belirtilen firmaların sitelerine üye olup bayilik hakkı elde edildiği takdirde sayıtı yapılan ürünler üzerinden komisyonlu bir şekilde kazanç sağlanabilir.

Fulyan Firması Aracılığı İle Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?

Fulyan Firması ile komisyonlu satış yapabilmek için öncelikle firmanın resmi sitesine üye olunmalıdır. Üye olunması gereken resmi internet adresi www.fulyan.com.tr olarak açıklanmıştır. Belirtilen adrese üye olduktan sonra 0505 993 3563 numaralı hat sahibiyle irtibata geçilmesi gereklidir. Bu telefon numarası arandıktan sonra firmanın sitesine üye olunan e mail adresinin bildirilmesi gerekir.

Bütün bayilik ve üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra komisyonlu satış yapacak kişiler, kendilerine ait olan sosyal medya hesaplarından veya internet siteleri üzerinden bütün ürünlerin satışlarını gerçekleştirebilirler.

Arya Butik Firması Komisyonlu Satış Nasıl Olur?

Arya Butik firması ile komisyonlu satış yapmak için iki farklı seçenek sunulmuştur. Sosyal medya üzerinden satış işlemi yapmak isteyenler firmadan uygun sanal bayilik talebinde bulunabilirler. Bunun dışında Arya Butik Firması’ndan sanal bayilik talebinde bulunmak isteyenler ise 0552 362 0855 numaralı iletişim hattı ile irtibat kurmalıdırlar.

İki farklı seçenekten herhangi birisi için müracaat eden ve müracaatları onaylanan kişilerin www.aryabutik.com adresine girerek üyelik oluşturmaları gereklidir. Üyelik işlemini tamamlayan kişilerin bu aşamadan sonra yapmaları gereken şey sitede satışı yapılan ürünleri müşterilere sunmak ve pazarlamaya çalışmaktır.

Müşterilere satışın yapılması halinde işlemlerin www.aryabutik.com adresi üzerinden devam ettirilmesi gerekir. Siteye kullanıcı adı ve müşteri tarafından verilen sipariş girilmeli, adres bilgisi bölümüne sipariş verenin adresi ve telefon bilgilerinin yazılmalıdır. Böylelikle komisyonlu satış yapan firmalar arasında gelen Arya Butik sayesinde girilen siparişler ile komisyonlu satışlar yapılmış olacaktır.

Haydi Giy Komisyonlu Satış Firması Nasıldır?

2021 Haydi Giy firması ile evden komisyonlu satış yapmak ile kazanç sağlamak isteyenler bu firma aracılığı ile yapacağı komisyonlu satışlarda büyük kazançlar elde edebilecektir. Firmaya üye olunduktan sonra, satış yapacak kişiler ürünleri kendi sosyal medya hesaplarından ya da internet sitesi üzerinden satabilme hakkına sahip olacaklardır.

Üyelik işlemlerini gerçekleştirmek için haydigiy.com internet adresi üzerinden gerekli formların doldurulması şarttır. Siteye üye olunduktan sonraki ilk aşama 0532 742 3153 numaralı danışma hattını arayarak siteye üye olurken girilen e mail adresi ve satışların gerçekleştirileceği sosyal medya hesaplarının bilgileri verilmelidir.

Yapılacak bu işlemlerin ardından bayilik işlemleri tamamlanmış olacaktır. Böylece kişiler kendi internet siteleri ve sosyal medya platformlar aracılığı ile satış yapıp komisyon alabileceklerdir.

2021 Trend Bende Komisyonlu Satışlar Firması Üyeliği Nasıl Olur?

2021 Trend Bende firması komisyonlu satış üyeliği trendbende.com resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Evden para kazanmak isteyen kişilerin komisyonlu satış yapan firmalar arasında gelen Trend Bende aracılığı ile ayda büyük kazançlar elde edebilmektedirler.

Komisyonlu satış yapabilmek için öncelikle kişilerin trendbende.com ve şahsi sosyal medya hesapları üzerinden firma tarafından bilgileri girilmiş ürünlerin satışının yapılması gereklidir. Ardından bayilik elde eden kişiler, internet üzerinden ürünlerin satışlarını yaptıkları takdirde belli komisyonlar karşılığında para kazanmaktadırlar. Trend Bende Firması’nın resmi internet adresine üyelik girişi yapan kişilerin site üzerinde belirtilen ürünlerin hepsini satabilme hakları olacaktır. Sattıkları her üründen ayrı komisyonlar elde eden satıcı kişiler bu komisyonlara karşılık gelir elde etmiş olacaklardır.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu