Yeni İş Fikirleri

Komisyonlu Satış Veren Firmalar

2019 yılı itibariyle yeni bir iş fikri olarak komisyonlu satış yapma imkanını sizlere sunuyoruz. Komisyonlu satış veren firmaları da sizler için derledik.

Komisyonlu satış veren firmalar sayesinde herkes evden internet üzerinden firmaların sitelerine üye olup bayilik hakkı elde ettikleri zaman tüm ürünlerin satışlarını komisyonlu bir şekilde yaparak kazançlar sağlamaktadır. Aşağıda komisyonlu satış veren firmaların listesi yer almaktadır:

  • Arya Butik Firması
  • Fulyan Firması
  • Trend Bende Firması
  • Haydi Giy Firması

Arya Butik Komisyonlu Satış Firması

Instagram gibi sosyal medya platformlarından online satış yapmak isteyenler, uygun sanal bayilik isteyebilmektedir. Arya Butik Firması’ndan sanal bayilik talebinde bulunmak isteyenler,  0552 362 08 55 numaralı iletişim hattını aramalıdır. Taleplerin olumlu karşılanması sonucunda kişiler “www.aryabutik.com” adresine giriş yaparak üyelik bilgilerini oluşturmalıdır. Üyelik işlemleri gerçekleştikten sonra sitede yer alan ürünlerin görselleri ve bilgileri müşterilere detaylı bir şekilde tanıtılarak ürünler satışa sunulmalıdır. Müşterilerin sipariş işlemlerinin tamamlanması için “www.aryabutik.com” sitesi üzerinden kullanıcı adı ve müşteriler tarafından verilen sipariş girilerek adres bilgisi bölümüne sipariş verenin adresi ve telefon bilgilerinin yazılması gerekmektedir. Böylelikle sisteme girilen siparişler eklenerek komisyonlu satışlar yapılmaktadır.

Fulyan Firması

Fulyan Firması’ndan komisyonlu satış yapabilmek için öncelikle “www.fulyan.com.tr” adresine giriş yapılarak siteye üye olmak gerekmektedir. Siteye üye olduktan sonra 0505 993 35 63 numaralı iletişim hattı aranarak firmanın sitesine üye olunan e-mail adresinin bildirilmesi gerekilmektedir. Bütün bayilik ve üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra satış yapacak kişiler, kendi sosyal medya hesaplarından veya internet siteleri üzerinden bütün ürünlerin satışlarını komisyonlu bir şekilde yapmaktadır.

Trend Bende Komisyonlu Satışlar Firması

Trend Bende Firması, evden para kazanmak isteyen kişilerin komisyonlu bir şekilde satış yapabilmeleri için ilk önce “trendbende.com” ve şahsi sosyal medya hesapları üzerinden firma tarafından bilgisi verilen ürünlerin satış işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bayilik elde eden kişiler, internet üzerinden satış yaparak belli komisyonlar karşılığında kazançlar elde etmektedir. Trend Bende Firması’nın resmi internet sitesine üye olunduktan sonra kişiler site üzerinde yer alan tüm ürünleri satabilme hakkını elde etmektedir. Böylece satış yapan kişiler tüm ürünleri satarak ayda büyük kazançlar sağlamaktadır.

Haydi Giy Komisyonlu Satış Firması

Haydi Giy Firması’nın evden kendi gelirlerini elde etmek isteyen kişiler için sunduğu komisyonlu satışlar yapabilme imkanı ile aylık büyük kazançlar elde edilmektedir. Haydi Giy Firması’na üye olunduğu durumlarda kişiler, bütün ürünleri kendi sosyal medya hesaplarından ya da internet sitesi üzerinden satabilme hakkına sahiptir. Haydi Giy Firması’na üye olmak için ilk önce “Haydigiy.com” internet sitesine girerek gerekli forumlar doldurulup siteye üye olunmalıdır. Siteye üye olunduktan sonra 0532 742 31 53 numaralı iletişim hattı aranarak üye olunan e-mail adresinin ve satış yapılacak sosyal medya ya da internet adreslerinin bilgisi verilmelidir. Bütün bilgiler verildikten sonra satış yapacak kişilerin bayilik işlemleri tamamlanmaktadır. Böylece kişiler kendi sosyal medya platformları ve internet siteleri üzerinden komisyonlu satış yapabilmektedir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşegül
16 Mart 2020 02:02

Arya butik emek hırsızı. Ödeme yapmıyor boşuna denemeyin paranız yanar. Emeğine yazık

Başa dön tuşu