Güncel Konular

Komisyonlu Satış Veren Butikler

2021 komisyonlu satış veren butikler aracılığı ile çalışma sağlayarak ayda belirli gelirler elde etmek mümkün. İlk olarak butiklerin danışma hatlarının aranarak komisyonlu satış yapılmak istendiği bildirilmeli ve bu konu hakkında detaylı bilgi alınmalıdır. Ardından hizmet veren bu butiklerin resmi internet adresleri üzerinde üyelik kaydı oluşturulmalıdır.

Kayıt olunan site üzerinde satışa sunulan ürünlerin tanıtımı ve pazarlanması sağlanmalıdır. Böylelikle satılan her ürün için ayrı komisyon bedelli ödenecektir. 2021 komisyonlu satış veren butikler şunlardır;

  • Arya Butik
  • YOKYOK Butik
  • HAKİMODA Butik
  • Trend Bende firmaları komisyonlu satış yapan butiklerdir.

Arya Butik Aracılığı İle Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?

Arya Butik firması ile komisyon karşılığında satış yapmak için izlenecek adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle Arya Butiğe ait 0552 362 08 55 danışma hattı komisyonlu satış yapmak isteyen kişi tarafından aranır. Aranan numaraya isim ve soy isim bilgileri iletilir markanın komisyonlu satış işlemlerini gerçekleştirmek istendiği bildirilir.
  • Komisyonlu satış hakkındaki detaylar konuşulup onaylandığı takdirde telefonda konuşulan yetkiliye IBAN numarası iletilir. Daha sonra butiğin resmi internet adresi üzerinden üyelik girişi yapılmalıdır. Üyelik işlemleri aryabutik.com internet adresi üzerinden tamamlanır.
  • Açılan sayfada yer alan boşluklara, ad, soy ad, e-posta adresi, cinsiyet, yaşanılan şehir, cep telefonu numarası, kişinin belirlediği bir şifre yazılır ardından üyelik işlemi tamamlanmış olacaktır.

Komisyonlu satış yapan butikler arasında en seçkini olan Arya Butik üzerinden ürün satmak için öncelikle aryabutik.com adresine giriş yapılır. Açılan sayfada yer alan ürünler, tercih edilen kişilere tanıtılır ve müşterinin beğendiği ürün görselinin üzerine tıklanır. Açılan sayfada yer alan boşluktan beden seçimi yapılır. Ardından “hemen al” butonuna tıklanmalıdır. Yeni açılan sayfaya ürünün satışının yapıldığı kişinin banka kartı numarası ve adres bilgileri yazılır, ödeme yap kutucuğuna tıklanarak işlem sonlandırılır.

Ürünün satışı yapıldıktan sonra 0552 362 0855 numaralı yetkili kişi aranarak satışın gerçekleştiği bildirilir, satışı yapılan ürünün komisyon bedeli kişinin IBAN numarasına ödenir.

HAKİMODA Butik Firması İle Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?

HAKİMODA Butik ile komisyonlu satış yapmak için öncelikle butiğin resmi internet sitesine üyelik girişi yapılmalıdır. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra 0555 014 60 17 numaralı danışma hattına WhatsApp üzerinden kayıt yapıldığına dair bilgi vermeniz gerekmektedir. Üyelik onaylandıktan sonra yine WhatsApp hattından satış yapmak isteyen kişiye bilgi verilecektir.

YOKYOK Komisyonlu Satış Sistemine Nasıl Kayıt Olunur?

YOKYOK Butiği ile komisyonlu satış için kayıtlar şu şekilde yapılabilir;

  • Mail yoluyla üyelik kayı oluşturmak isteyen kişilerin; bayilik@yokyok.net e-posta adresine adını soyadını, satış yapmak istediği sayfa adı ve telefon numarasını göndererek başvuru yapabilmesi mümkündür. Verilen bilgiler aynı gün içinde incelenip dönüş yapılacaktır.
  • WhatsApp üzerinden kayıt oluşturmak için; 0531 627 7360 numaralı WhatsApp hattından iletişime geçilebilir.
  • Online olarak başvuru yapmak isteyen kişiler ise; www.yokyok.net ana sayfasındaki ONLINE DESTEK müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek komisyonlu satış hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunulabilir.

Trend Bende Butiği İle Komisyonlu Satış Nasıl Yapılır?

2021 Trend Bende butiği komisyonlu satış üyeliği trendbende.com resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Evden para kazanmak isteyen kişiler komisyonlu satış veren butikler arasında gelen Trend Bende aracılığı satış yapabilmektedirler.

Komisyonlu satış yapabilmek için öncelikle kişilerin trendbende.com ve şahsi sosyal medya hesapları üzerinden firma tarafından bilgileri girilmiş ürünlerin satışının yapılması gereklidir. Ardından bayilik elde eden kişiler, internet üzerinden ürünlerin satışlarını yaptıkları takdirde belli komisyonlar karşılığında para kazanmaktadırlar. Kişiler sattıkları her üründen ayrı komisyonlar elde ederek bu komisyonlara karşılık gelir elde etmiş olacaklardır.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu