Finans ve Banka

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Listesi ve Faiz Oranları 2019

Kefilsiz kredi veren bankalar listesini ve faiz oranlarını 2019 yılı itibariyle güncellemiş şekilde sizlere sunuyoruz. Umarız işinize yarayacaktır!

Kefilsiz ve belgesiz kredi kullanımı, bankaların dijital kanallarından başvuru yapma durumunda mümkün oluyor. Makalemizde yer verdiğimiz bankalara; internet bankacılığı, mobil bankacılığı veya SMS ile başvuru yapılması halinde, kefilsiz kredinizi kullanabilirsiniz. Hazırlanan bu kredi kampanyaları, hızlı, kolay ve ek bir işlem yapmadan kredi başvurularının onaylanmasını amaçlıyor. Kefilsiz kredi veren bankalar 2019 yılı güncel listesi ve vatandaşlarda aranan şartları, yazımızın devamından inceleyebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Şartları Nelerdir?

Başvuruda bulunmak istediğiniz bankanın müşterisi olup olmamanız, kefilsiz kredinizi kullanımını etkilememektedir. Dijital ortamlardan yapılan başvurular değerlendirilir, uygun görülmesi halinde, şubeye gitmenize gerek kalmadan, paranız hemen hesabınıza yatırılır. Bankacılık sözleşmesi ise adresinize kurye ile ulaştırılır. Bankaların müşterilerine sunduğu bu fırsattan yararlanabilmeniz için gerekli şartlar şunlardır;

  • Başvuru sahibinin idari takipten doğan riskli kredi sicilinin bulunmaması,
  • Kişilerin ödemekte olduğu kredi veya varsa kullandığı kredi kartı borçlarında gecikme olmaması gerekiyor.
  • Banka ürün ve hizmetlerinden ilk kez yararlanacak kişilerden ise gelir belgesi talep edilebilir.

Kefilsiz kredi veren bankalardan, en fazla aylık net gelirinizin yarısı taksit tutarı olacak şekilde hizmet alınabilir. Örneğin; aylık geliriniz 3.000 TL ise, taksitleriniz her ay en fazla 1.500 TL olabilir ve bu durumda 24 ay vadede 36.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Fakat belirttiğimiz tutar, kredi faizi ve vergileri de dahil edildiği en yüksek limittir. Bankanın krediye uyguladığı faiz oranı ve vergi tutarları da eklendiğinde, elinize geçecek net tutar daha düşük olacaktır.

Aktif Bank’tan Kefil Şartı Olmadan Kredi

Aktif Bank’ın N Kolay ürünü, 30.000 TL’ye kadar (3-36 a arası) kefilsiz kredinizi kullanmanızı sağlıyor. Başvurunuzu bankanın web sitesi üzerinden yaptığınızda, kredinizin onaylanması halinde, adınıza bir hesap açılır. Bankacılık sözleşmeniz adresinize kurye ile gönderilir. Tutar hesabınıza yatırıldığındaysa, anlaşmalı bankaların ATM’lerinden paranızı hemen çekebilir veya hesabınızdan internet bankacılığını kullanarak EFT yapabilirsiniz. Aktif Bank’ın müşterisi olmayanlar ise gerekli evrakları web sitesi üzerinden sisteme yükleyerek başvuru yapabiliyor. Aktif Bank N Kolay 2019 kredi faiz oranı ise %2,79’dur.

QNB Finansbank Kefilsiz Kredi

Kefilsiz ve belgesiz kredi hizmeti veren QNB Finansbank, müşterilerine %1,74 faiz oranından başlayan avantajlı bir kampanya sunuyor. Başvurularınızı internet bankacılığı, mobil bankacılık veya çağrı merkezi aracılığıyla yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmayanlar ise QNB Finansbank web sitesi veya T.C. kimlik numaralarını 5030’a SMS atarak ön başvuru yapabilirler.

Akbank Kefilsiz Kredi

Kredim Akbank’ta hizmeti ile kredi başvurusunu Direkt internet veya mobilden yapanlar, 40.000 TL’ye kadar kefilsiz kredinizi kullanabiliyorsunuz. Bankanın web sitesi üzerinden kısa form doldurarak, müşteri temsilcisinin sizi aramasını da isteyebilirsiniz. Gerekli olması halinde ise Akbank gelir belgesi talep etmektedir. Akbank kredi faiz oranı aylık %2,06 seviyesindedir.

Enpara Kefilsiz Kredi

Tüm bankacılık işlemlerini şubesiz sağlayan Enpara’dan 36 ay vade ve 60.000 TL’ye kadar kefilsiz kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi notunuz riskli olmadığında,

  • 60 ay vade seçeneğinde %1,95 aylık faiz oranı,
  • 48 ay vade seçeneğinde %1,99 aylık faiz oranı,
  • 36 ay vade seçeneğinde %2,05 aylık faiz oranı,
  • 24 ay vade seçeneğinde %2,10 aylık faiz oranı,
  • 12 ay vade seçeneğinde %2,15 aylık faiz oranı uygulamaktadır.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Lütfen engellemeyi kapatın.

Merhabalar, sitelerin sağlıklı şekilde sizlere hizmet edebilmesi açısından lütfen reklam engelleyici eklentisini devre dışı bırakın.