Finans ve Banka

İş Bankası Telefon Numarası Güncelleme

İş Bankası telefon numarası güncelleme işlemi bankada kayıtlı olan bilginizin güncel olması anlamında önemlidir. İş Bankası telefon numaranızın sistemde güncel olmaması halinde, internet bankacılığı ve mobil bankacılık işlemlerini gerçekleştiremezsiniz. Numara güncellemek isteyen vatandaşlar kendilerine en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirler. Bankayı ziyaret etmeden önce yanınızda kimlik belgenizin olduğundan emin olun. Müşteri temsilcisine numara güncellemek istediğinizi söyleyin. Temsilci size doldurmanız üzere bir form verecektir. Bu formu doldurun.

Telefondan İş Bankası Telefon Numarası Güncelleme Nasıl Yapılır?

Telefondan İş Bankası telefon numarası güncelleme işlemi için 444 02 02 hatlı numarayı aramanız gerekir. Müşteri temsilcisi SIM kart değişikliği ile ilgili talebinizi dinler ve internet bankacılığı adresinize giriş yapmanızı sağlar. Görüşme esnasında kayıt altına almak istediğiniz numaranızın kaç olduğunu belirtin. Yeni numaranız temsilci tarafından sisteme girilecektir.

İş Bankası Telefon Şubesi

İş Bankası telefon şubesi sayesinde bulunduğunuz yerden bütün bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca telefon kullanarak bankacılık işlemlerini yapmak isterseniz telefonlarınızdan 0 850 724 0 724 numaralarını tuşlayın. Sisteme kendinizi 4 farklı şekilde tanıtabilirsiniz:

 • 11 haneli hesap numaranız ile birlikte bankamatik kartı şifrenizi tuşlayabilirsiniz,
 • Müşteri numaranızı ve şifrenizi tuşlayabilirsiniz,
 • 16 haneli kredi kartı no ve kart şifrenizi tuşlayabilirsiniz,
 • 16 haneli bankamatik kartı no ve kart şifrenizi tuşlayabilirsiniz.

İş Bankası İletişim Kanalları

İş Bankası iletişim kanalları sayesinde her türlü öneri ve görüşlerinizi bankaya belirtebilirsiniz. Dilerseniz internet formunu doldurarak internet ortamından iletişim kurabilirsiniz. Eğer birebir müşteri temsilcileri ile görüşme yapmak isterseniz size en yakın banka şubesini ziyaret edin. Ben bulunduğum yerden işlem yaptırmak istiyorum derseniz telefonlarınızdan 0 850 724 0 724 numarasını tuşlayarak telefon şubesine ulaşabilirsiniz. Yazılı olarak bankaya ulaşmak için:

 • İş Kuleleri, 34330, Levent, Beşiktaş, İstanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası İletişim Formu

İş Bankası iletişim formu ile banka müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermek istemektedir. Teşekkür etmek, yeni fikirlerinizi sunmak, eleştirilerinizi ve yakınmalarınızı dile getirmek için iletişim formu kanalı ile bankayla iletişime geçebilirsiniz. İletişim formuna yazılanlar, banka tarafından incelemeye alınarak, hizmet kalitesini büyük ölçüde etkileyecektir. İletişim formu kısmına giriş yapmak için bankanın internet sitesini ziyaret edin. Ardından sayfanın en alt kısmında iletişim kısmında yer alan iletişim formu seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda 3 farklı seçeneğiniz bulunacak:

 • Sorun ve itiraz,
 • Soru ve istek,
 • Öneri ve görüş olmak üzere iletişim kurma nedeniniz en iyi özetleyen seçeneğe tıklayın.

Seçim yaptıktan sonra sizden konu seçmeniz istenecek. Bu konular:

 • Kredi hizmetleri,
 • Şube hizmetleri,
 • Hesap işletim ücreti,
 • Dijital bankacılık ürünleri,
 • Bireysel emeklilik ve kredi ücretleri olabilir.

Konu seçimi yaptıktan sonra internet sitesinde yer alan soru cevaplarına yönlendirilirsiniz. Örneğin, konunuz hesap işletim ücreti hakkındaysa, sorulara öneri yanıtlar karşınıza çıkar. Dilerseniz diğer sorunlar linkine tıklayarak konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer sonuzun yanıtını sayfada bulamadıysanız, bankaya yazabilirsiniz.

İş Bankası İletişim Formu Takip

İş Bankası iletişim formu takip için müşteri numarası, TC KN ya da YKN yazılır. Ardından iletişim formunu doldurduğunuz sırada size verilen referans numarası girilir. Gerekli bilgileri girdikten sonra aşağıda yer alan kişisel verilerin korunması ve işlenmesi hakkında bilgilendirmeyi okuduğunuzu ve anladığınızı beyan ederseniz. Bilgilendirme metnini okumak için linke tıklayabilirsiniz. Son olarak karşınızda gördüğünüz güvenlik kodunu girin ve sorgula butonuna basın. İş Bankası iletişim formunun ne durumda olduğunu size söyleyecektir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu