Finans ve Banka

Gelir Belgesiz (Bordrosuz ) Kredi Veren Bankalar

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar, Enpara, TEB, Akbank, ING Bank olarak sıralanırlar. Bu bankalar kredi taleplerini online işlemler ile alıp, gelir belgesi talebinde bulunmadan ihtiyaç kredisi kullanım olanağı sunarlar. Gelir belgesizi ihtiyaç kredisi kullanımı için kredi notunun yüksek riskli gurupta yer almaması ve kişinin yasal takipte olan kredi, kredi kartı borcu bulunmaması şartları aranır. Enpara, TEB, Akbank, IGB Bankası gelir belgesiz kredi alımları hakkında bilgiler alt başlıklardan öğrenilirler.

Enpara’dan Gelir Belgesiz Kredi Alımı

Enpara maaş bordrosuz kredi alımı için izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • İnternetten, ‘’ https://www.qenbfinansbank.enpra.com/ ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfada yer alan, krediler-ihtiyaç kredisi başlığına tıklanır.
 • Yeni sayfada yer alan boşluklara, alınmak istenilen kredi limiti ve vade süresi tercihi yazılıp, ‘’ hemen başvur’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan sayfa boşluklarına, cep telefon numarası, TC kimlik numarası, doğum tarihi yazılıp, ‘’devam’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni sayfa boşluklarına meslek bilgisi, gelir bilgisi, adres bilgisi yazılıp, ‘’başvur ‘’ kutucuğuna tıklanır.

İşlemler ile başvuru tamamlanır. Kredi başvurunsun onaylanması halinde banka, verilen cep numarasında, iletişime geçerek adrese ziyaret sağlar. Ziyaret sırasında gerekli evraklar imzalanıp, çalışanca kişiye açılan enpara hesabına kredi limiti transferi sağlanır. Enpara gelir belgesiz kredisi maksimum 60 bin TL limit üzerinden maksimum 60 ay vade süresine kadar talep edilir.

TEB Bankası Gelir Belgesi Kredi Alımı

TEB bankası maaş bordrosuz kredi alımı sırasında izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • İnternetten, ‘’ https://cepteteb.com.tr/ ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfada yer alan, ürünler- ihtiyaç kredisi başlığına tıklanır.
 • Yeni görüntülenen sayfa boşluklarına, TC kimlik numarası, cep telefon numarası, ekranda yer alan güvenlik numarası yazılıp, ‘’ devam et’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni sayfada yer alan boşluklara talep edilen kredi tutarı, vade süresi, adres bilgisi, meslek bilgisi gibi detaylar yazılıp, ‘’ başvur’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile başvuru tamamlanıp, başvuru onayı alanlara onay SMS’i gönderilir. Telefon ile aranıp, adrese yapılan ziyaret ile gerekli evrakların imzalatılması ve kişi adına açılan TEB hesabına kredinin aktarılması sağlanır. TEB gelir belgesiz kredi çeşidi minimum 1.000 maksimum 50.000 TL limit ile kullanılır. Kredi talepleri için maksimum 60 ay vade süresi sunulur.

Akbank Maaş Bordrosuz Kredi Alımı

Akbank gelir belgesiz kredi alımı için izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • İnternetten, ‘’ https://www.akbank.com/ ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfada yer alan, ‘’krediye ihtiyacım var’’ başlığına tıklanır.
 • Yeni açılan sayfada yer alan boşluklara, kullanılmak istenilen kredi limiti ve vade tercihi yazılıp, ‘’hemen başvur’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni sayfada yer alan boşluklara adres, cep telefonu, TC kimlik numarası ve gelir bilgisi yazılıp, ‘’ başvuru onay’’ kutucuğuna tıklanır.

İşlem ile başvuru tamamlanır. Başvuru onayı alanlar, cep numarasından aranıp, evrak imzalama için adreste ziyaret edilir. Açılan Akbank otomatik hesaba kredi limiti aktarılır. Akbank gelir belgesiz kredisi, Maksimum 50 bin TL limit üzerinden kullanılıp, tercih edilen maksimum vade süresi ise 60 ay olarak seçilir.

ING Bank Maaş Bordrosuz Kredi Alımı

ING Bank gelir belgesiz kredi alımı sırasında izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • İnternetten, ‘’ https://www.ing.com.tr/ ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfada yer alan, e-kredi başlığına tıklanır.
 • Yeni sayfada yer alan boşluklara, alınacak kredi tutarı ve vade süresi bilgisi yazılıp, ‘’devam’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni ekran boşluklarına TC kimlik numarası, adres, cep telefon numarası, gelir değeri yazılıp, ‘’ kredi başvuru’’ kutucuğuna tıklanır.

Adımlar ile başvuru tamamlanır. Bu adımlar ile maksimum 60 ay vade seçeneğine sahip, 20.000 TL limitli gelir belgesiz kredi alınır. Başvuru onayı alanlar, cep numarasından aranıp, adrese ziyaret sağlanır. Adreste gerekli imzaların verilmesi ve açılan otomatik ING Bank hesabına kredi limitinin transfer edilmesi, çalışan danışmanlığında gerçekleşir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu