Finans ve Banka

En Kolay ve Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

2020 kefilsiz ve kolayca kredi imkanı sağlayan bankalar şunlardır:

  • OdeaBank
  • İNG Bank
  • Enpara
  • TEB
  • Akbank

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Kefile ihtiyaç duymadan kredi veren bankalar, kredi almak için onlarca şart koşan bankaların yanında, kredi ihtiyaç anında tüketiciyi tarafına çeken bankalar arasında. Vakit kaybetmeden kefilsiz kolay kredi sahibi olmak isteyen müşterilerin şu şartları yerine getirmiş olmaları gerekmektedir:

  1. 18 yaşını doldurmuş olmak.
  2. Kredi notu değerlendirildikten sonra riskli seviyede yer almamak.
  3. İpotek verilmesi durumunda eş iznine dair belgeyi bankaya teslim etmek.
  4. 360 ay konut kredisi ve 60 aydan yukarı ihtiyaç ve taşıt kredisi talebinde bulunmamış olmak.
  5. Bankaya beyanında bulunulan gelirlerin resmi olarak geçerli sayılması.

CEPTETEB Kefilsiz Kredi Özellikleri Nasıldır?

TEB kefilsiz kredi ve özellikleri ile ihtiyaç duyduğunuz krediye hiçbir koşul olmadan 50.000 TL’ye varan kredi seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Bankanın kendi sistemi olan www.cepteteb.com.tr adresinden başvurularınızı anında gerçekleştirip 3 dakika içerisinde bankadan geri dönüş alabilirsiniz. Aylık %0,95’den başlayan faiz oranlarıyla 60 aya kadar varan vade seçenekleriyle kefilsiz kolay kredi sahibi olmak çok kolaydır. Kredi başvuru sürecinde kredi notunuz banka tarafından incelenmektedir. Kredisi onaylanan müşterilerden tahsis ücreti alınmayıp kredi dâhilinde sigorta için kesinti yapılmaktadır.

Enpara Kolay Kredi Ayrıcalığı Nasıldır?

Enpara.com kefilsiz kredi ile ihtiyaç anında masrafsız, belgesiz krediye sahip olabilirsiniz. Dijital bankacılık sistemi olan Enpara.com QNB Finansbank’a bağlı olarak hizmet vermektedir. Tahsis ücreti talep etmeyen Enpara.com temel bankacılık hizmetlerinde ücret almayıp, Enpara.com kredilerinde dosya masrafı almamaktadır. Aylık %1,21 ile %1,29 arasında değişen faiz oranlarıyla sahip olabileceğiniz kefilsiz kredide faiz oranları da vadeye göre farklılık göstermektedir. 3 aydan 60 aya kadar varan vade fırsatlarıyla yararlanabileceğiniz bu krediye başvurunuzu internet sitesi üzerinden doldurulan form ile kolayla gerçekleştirip 3 dakika içerisinden bankadan geri dönüş alabilirsiniz. Aktif olarak Enpara.com müşterisiyseniz krediniz onaylandığı an hesabınıza yatacaktır.

OdeaBank Kolay Kredi Fırsatı Özellikleri Nelerdir?

OdeaBank kolay kredi ile ihtiyaç anında krediye sahip olmak mümkün. Banka kredi verme şartları arasında müşterinin maaş bordrosuna da gerek duymamaktadır. Yalnızca müşterinin kredi notunun yüksek olmasına ve daha önce gerçekleştirdiği herhangi bir finansal işlemde kara listeye düşmemiş olmasına dikkat etmektedir. İnternet üzerinden de başvurabileceğiniz gelir belgesiz kredinin onaylanıp onaylanmayacağı OdeaBank şubelerinde belirleniyor. 60 aya kadar varan vadelerle %1,59 faiz oranlarıyla krediye sahip olmak için sadece T.C. kimlik belgeniz ile bu krediye başvuru sağlayabilirsiniz.

Akbank Online Kolay Kredi Nasıldır?

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu için internet bankacılığını indirerek veya akbank.com.tr adresine girerek online olarak başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi için bankaya müracaat eden müşteri, KKB puanlamalarının yerinde olması durumunda 100.000 TL’ye kadar krediye sahip olunabilir. Kredi miktarına ve vade seçeneğine göre sunulan faiz oranı da değişiklik göstermektedir. En fazla 60 ay vade seçeneğiyle gelir belgesiz krediye sahip olmanız mümkün.

İNG Bank ile Kefilsiz Kredi Olanağı Nasıldır?

İNG Bank kefilsiz, evraksız kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızda sizlerde hiçbir evrak ve kefile ihtiyaç duymadan kredi sahibi olabilirsiniz. En fazla 100.00 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bu krediye aylık en düşük %0,99, en yüksek %1,13 faiz oranlarıyla ve 60 ay vade seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Başvurunuzu İNG Bank internet sitesi üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Kefil talebinde bulunmayan bankanın İNG kredi kapsamında dikkate aldığı şey kredi notunuzdur. İNG Bank ile 3 ay ertelemeli olarak kefilsiz kolay kredi kullanım hakkına sahip olunabilmektedir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Lütfen engellemeyi kapatın.

Merhabalar, sitelerin sağlıklı şekilde sizlere hizmet edebilmesi açısından lütfen reklam engelleyici eklentisini devre dışı bırakın.