Yeni İş Fikirleri

Dropshipping Veren Firmalar

Dropshipping son dönemde özellik e-ticaretin yayılmasıyla önem kazanmış bir kazanç kapısıdır. Dropshipping firmalarını sizin için inceledik.

Dropshipping Firmaları sayesinde müşteriler verdikleri siparişleri daha kısa sürede alabilme imkânına sahiptir. Drop shipping Firmaları’ndan ürünler sipariş edilirken belli noktaların göz önünde bulundurulması gerekilmektedir. Özellikle Dropshipping Firmaları’ndan sipariş ekleme işlemi ayrı ayrı yapılmalıdır. Çünkü birçok Dropshipping Firmaları, otomatik ürün yükleme işlemi için daha çok desteğe ihtiyaç duymaktadır.

Sınıfına Göre En İyi Dropshipping Firmaları:

Aliexpress.com Firması

Aliexpress.com Firması, toptan ve perakende satışlarının gerçekleştirildiği bir uygulama olarak bilinmektedir. Aliexpress Uzak Doğu giyimden ve elektronik ürünlerin satışına kadar toplamda 40 çeşit alanda hizmet vermektedir. Drop shipping uygulamasını en çok destekleyen site Aliexpress.com olarak bilinmektedir. Ayrıca Aliexpress.com sitesinden Drop shipping ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

SaloHoo Firması

SaloHoo Firması, toptancılar ile drop shipping yapan mağaza sahiplerini bir araya getirmektedir. SaloHoo Firması, ABD, İngiltere ve Avustralya gibi birçok ülkelerde toptancılık işlemlerinin gerçekleşmesi için olanaklar sunmaktadır. SaloHoo Firması’na yılık 67 dolar ödeme yapılarak firmadan yardımlar alınmaktadır.

Dropshipper.com Dropshipping Firması

Dropshipper.com Firması, 890’dan fazla tedarikçiler ile 1.700.000’den ürünü taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Firmanın taşıdıkları ürünler; güzellik ürünleri, elektronik, mücevher, vb. gibi ürünler oluşturmaktadır. Dropshippers’ a erişmek için 99 dolar ücretin ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca Dropshipper.com sitesi ile ürünlere ulaşmak için 69 dolar ödeme imkânı da verilmektedir.

Sunrise Wholesale Dropshipping Firması

Sunrise Wholesale Firması,  ev dekorasyonu, spor, fitness, takı, bahçe dekorasyonu, vb. gibi ürünlerin çeşitli kategorilerde toplamda 15 bin ürün sunan bir toptancılık firmasıdır. Sunrise Wholesale Firması, eBay, Amazon, Woocommerce, BigCommerce, Shopify gibi e-ticaret yazılımlarına xml entegrasyon hizmetini ortaya koymaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için 29 dolar değerinde ücret ödeyerek firmaya kaydolmak gerekmektedir.

Doba Dropshipping

Doba Firması, üretici ve tüketicileri bir araya getirerek aynı ortamda alışveriş yapabilme imkânını sağlamaktadır. Doba Firması sayesinde piyasaya paralel olan ürünler bulunarak liste oluşturulmaktadır. Doba Firması’na üye olmak için ilk önce 29 dolar ücretin ödenmesi gerekmektedir. Ödenecek ücret yapılan planlara göre farklılık göstermektedir.

 World Wide Brands

World Wide Brands Firması, değişik distribütörlerin ve dropshipping tedarikçilerinin yer aldığı hizmetleri ortaya koymaktadır. Firmada yer alan ürünler belli markaların ortaya çıkardığı ve günümüzün modasına uyum sağlayan ürünlerden meydana gelmektedir.

Drop Direct

Drop Direct Firması, kendi depolarında barındırdıkları 100 Bin’den fazla ürünleri dropshipping işi ile ilgilenen kişilere satan bir firma olarak bilinmektedir. Drop Direct’a sağlık, güzellik, spor, giyim ve elektronik gibi alanlarda oldukça fazla ürünler yer almaktadır. Dropshippig işi ile uğraşmak isteyen kişiler, Drop Direct uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanabilmektedir.

Wholesale2B

Dropshipping Firmaları’ndan biri olan Wholesale2B’de birçok tedarikçilerin sağladığı 1 milyondan fazla ürün yer almaktadır. Ayrıca Wholesale2B sayesinde Woocommerce, eBay, Amazon, BigCommerce, Shopify gibi e-ticaret sistemlerine tedarikçilerden sağlanan xml dosyaları ile entegrasyon servis hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmeti kullanabilmek için yaklaşık 29 dolar değerinde ücretin ödenmesi gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu