Yeni İş Fikirleri

Bardakta Mısır Bayiliği Veren Firmalar

2019 yılı itibari ile yeni iş fikirlerinden birisi olan bardakta mısır bayiliği veren firmaları sizler için mercek altına aldık.

Bardakta mısır bayiliği veren firmalar oldukça fazladır. Bu firmalar, mısır işi ile uğraşan kişilere mısır bayiliği vererek ayda yüksek kazançlar elde etmelerini sağlamaktadır.

Daily Fresh Foods Firması

1997 yılında Malezya’da kurulan Daily Fresh Foods Firması, tatlı mısır ürünleri, meyve ve sebze öncelikli olmak üzere, taze ve işlenmiş tarım ürünleri yetiştiriciliği alanında uluslararası işlerde adını duyurmayı başarmaktadır. Bunun dışında Daily Fresh Firması, dünyada “kesilmemiş” bütün bir bütün olarak tatlı tane mısırı bardak ile satışını yapan ilk firma olarak tarihe geçmektedir. Daily Fresh Firması, 2005 yılının Aralık ayında mısırlarını Türkiye’de satışa sunmak için Taze Mısır Gıda Dış Ticaret Ltd. Şti. ile antlaşma yapmaktadır. Daily Fresh Foods Firması’ndan bayilik almak isteyen kişiler, firmanın resmi internet sitesine giriş yaparak bayilik almak için başvuruda bulunabilmektedir.

Glorious MilkCorn Firması

Glorious Milkcorn Firması, 2006 yılında Forsa Deri ve Gıda San. Dış. Tic. Ltd. Şirketi’nin  “Glorious MilkCorn” marka ve logosunun patentine sahip olup bardakta mısır satış işine girerek dünyada büyük başarılar elde etmektedir. Glorios MilkCorn Firması, müşterilerin sağlığına özen göstererek hijyenik ve temiz ortamda bardakta mısır satışı yapıp işlerini büyütmektedir. Ayrıca “Glorious MilkCorn Satış Noktaları“, mısır satış noktalarının hijyenikliliğinin ve temizliğinin denetimini kendisi üstlenmektedir. Glorious MilkCorn Firması’ndan bayilik almak isteyen kişiler firmanın “gloriousmilkcorn.com” resmi internet adresine giriş yaparak bayilik almak için başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Mısırane Bardakta Mısır Bayiliği Firması

Mısırhane Firması’nın mısırlarının yapım aşaması çok farklı ve özenli bir şekilde olmaktadır. Firma, süt mısırlarının içeriğini ve tadını bozmadan mısırları koçanından ayırarak işe başlamaktadır. Daha sonra teknolojik gelişmelerin sağladığı imkânlarla beraber mısırların içerisine herhangi bir kimyasal madde eklemeden mısırları işlenmesini tamamlamaktadır. Mısırane Firması, mısırları buharla pişirme aşamasından sonra üzerine çeşitli baharatlar ekleyip tereyağının da içerisine koymasıyla beraber mısır severlerin hizmetine sunmaktadır. Ayrıca firmanın mısırı, özel paketlerle sunması mısırın tadını ve canlılığını korumasında önemli bir role sahip olmaktadır. Mısırane Firması’ndan bayilik almak isteyen kişiler, “misirane.com” resmi internet adresine giriş yaparak bayilik almak için online bir şekilde başvuruda bulunmaktadır.

Nurcorn Bardakta Mısır Bayiliği Firması

Nurcorn Firması, düşük yatırım maliyeti ve düşük sermaye ile iş kurmak isteyen kişilere bayilik imkânı vermektedir. Nurcorn Firması’ndan mısır bayiliği alacak kişilerin sağlayacakları yararlar aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Düşük yatırım maliyeti
  • Yüksek kar marjı
  • Düşük risk
  • İşletme kolaylığı
  • Yüksek sermaye geri dönüş hızı
  • Franchising toplantıları organize etmek
  • Yüksek kalite standartlarını korumak ve geliştirmek için eğitim programları geliştirmek ve uygulamak
  • Franchiseler için pazarlama stratejileri geliştirmek
  • Satış stratejilerinin geliştirilmesi
  • Sağlıklı ve taze ürün satışının verdiği memnuniyeti yaşamak gibi yararlar sayesinde mısır sektöründe ilerlemek isteyen kişiler oldukça avantajlı elde etmektedir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu