Finans ve Banka

Bankaların Güncel Çalışma Saatleri

Bankaların güncel çalışma saatleri, çalışma başlangıç saatlerini, öğle arası saatlerini ve kapanış saatlerini içerirler. Detaylar yazımızda!

2021 Yılında Bankalara ait güncel çalışma saatleri, çalışma başlangıç saatlerini, öğle arası saatlerini ve kapanış saatlerini içerirler. Bu saatler bilinerek, banka şubelerinin açık olduğu saatler içerisinde bankacılık işlemlerinden faydalanılır. Bankalar kendi çalışma sistemlerine uygun koşullar içerisinde çalışma saatlerini belirlerler. Özellikle, hafta içi çalışan bireyler için bankaların güncel çalışma saatleri hakkında bilgileri ve öğle arası saatlerini bilmek, bankacılık işlemlerini yapmalarında uygun zamanı belirlemeleri açısından avantaj sağlar.

Garanti Bankası Güncel Çalışma Saatleri

Garanti Bankası güncel mesai saatleri içerisinde, banka şubelerinden kredi talebi, kredi kartı talebi, para transferi, fatura yatırma işlemleri gibi bir çok bankacılık işlemi yapılabilir. Garanti Bankası’nın güncel çalışma saatleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Garanti Bankası çalışma mesaisi saat 09.00’da başlar.
 • Garanti Bankası saat 12.30 ila 13.30 arasında öğle tatili içerisinde olduğu için kapalıdır.
 • Banka 13.30 itibari ile tekrar açılır ve mesai bitimi olan saat 17.00’a kadar bankacılık işlemlerini yürütmeye devam eder. Banka 17.00 saatinde kapanır.

Bankanın açık olduğu saatler içerisinde tüm bankacılık işlemleri için banka şubesine gidilerek, başvuru yapılabilir.

QNB Finansbank Bankası Güncel Çalışma Saatleri

QNB Finansbank güncel mesai saatleri içerisinde QNB Finansbank şubelerinden bankacılık işlemleri gerçekleştirilir. Bankanın güncel çalışma saatleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • QNB Finansbank sabah saat 09.00’da açılır.
 • Banka saat 12.30’a kadar açıktır. Saat 12.30 ila 13.30 arasında öğle tatilinde olan banka kapalıdır.
 • Banka 13.30 saatinde tekrar açılır ve saat 17.00’a kadar açık kalır.
 • 00’ da banka kapanış saatinin gelmesi ile birlikte mesai sonlandırılır.

Bankaların güncel çalışma saatleri içerisinde tüm bankacılık işlemleri, banka şubelerinden gerçekleştirilir. QNB Finansbank mesai saatleri içerisinde, bankanın şubelerinden tüm bankacılık işlemleri için hizmet alınabilir.

ING Bank Güncel Çalışma Saatleri

ING Bank güncel mesai saatleri içerisinde ING Bank şubelerinden bankacılık işlemlerinin talepleri alınır. Bankanın güncel çalışma saatlerine ilişkin bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • ING Banka sabah saat 09.00 itibari ile açılır.
 • Banka saat 12.30’dan 13.30’a kadar kapılıdır. Bu saat aralığında banka öğlen tatilindedir.
 • Banka 13.30’da açılır ve mesai bitimi olan 17.00 saatine kadar açık olarak hizmet verir.

Bankaların açık olduğu saatlerde, kredi kartı çıkarmak, kredi başvurusu yapmak, hesaplar arası para transferi yapmak, fatura yatırma işlemleri yapmak için bankaların şubelerine ulaşım sağlanabilir.

TEB Bankası Güncel Çalışma Saatleri

TEB Bankası güncel mesai saatleri içerisinde TEB Bankası şubelerine gidilerek, bankacılık ürünleri kullanımı için talepte bulunulabilir. Aynı zamanda şubelerden bankacılık işlemlerine yönelik hizmet alınabilir. Bankanın güncel çalışma saatleri hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • TEB Bankası saat 09.00’da açılmaktadır.
 • Banka saat 09.00’dan saat 12.30’a kadar açıktır.
 • Saat 12.30 itibari ile kapanan banka, saat 13.30’a kadar öğlen tatili uygulamasındadır. Bu süre içerisinde banka kapalıdır.
 • TEB Bankası saat 13.30’da tekrar açılır ve saat 17.00’a kadar bankacılık işlemleri için hizmet verir.

Saat 17.00’da TEB Bankası mesai bitimi saatine ulaşır ve banka kapanır. Bankanın açık olduğu süre içerisinde, hafta içi yapılacak olan tüm bankacılık işlemleri için bankanın şubelerinden hizmet alınır.

İş Bankası Güncel Çalışma Saatleri

İş Bankası güncel mesai saatleri sayesinde, hafta içi yapılacak olan bankacılık işlemleri için İŞ Bankası şubelerinden hizmet alınabilir. Bankanın güncel çalışma saatleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • İş Bankası saat 09.00 itibari ile açılır.
 • İş Bankası şubeleri 09.00’dan saat 12.30’a kadar açıktır.
 • Banka şubesi saat 12.30’dan saat 13.30’a kadar öğle tatilinde olup, kapalıdır.
 • İş bankası şubeleri saat 13.30’dan saat 17.00’a kadar çalışmaya devam ederler. Saat 17.00’da banka şubeleri kapanmaktadır.

Bankaların güncel çalışma saatleri içerisinde banka çalışanlarından, bankacılık ürünlerine yönelik danışmanlık alınır. İş Bankası mesai saatleri içerisinde mevduat hesaplarına ilişkin işlemler, kredi hesaplarına ve başvurularına ilişkin işlemlerin tümü, banka şubelerinden gerçekleştirilir.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu